jestem mamą, macierzyństwo

Dziecko cudem jest

dziecko-cudem-jest

A więc nastał nasz pierwszy dzień dziecka. Co prawda każdy dzień jest dla nas wyjątkowy i tak samo piękny, jednak dzisiaj nasza księżniczka ma swoje święto i jest noszona na rękach – dosłownie i w przenośni.

Każdego dnia dziękuje za Nią. Nie jestem w stanie wyrazić uczuć jakimi ją darzę – ponieważ nawet nie potrafię tego określić. Chcę codziennie widzieć jej uśmiech, chronić ją przed złem i wygłupiać się do utraty sił. Chcę być zmęczona po aktywnym dniu razem, chcę przejść z nią miliony kilometrów pokazując otaczający świat. Chcę uczyć ją i przekazywać wszystkie rady i ostrzeżenia, które jeszcze niedawno przekazywała mi moja mama. Chcę być dla niej najlepszą mamą na świecie, tak jak i najlepszą przyjaciółką do której zawsze będzie mogła się zwrócić – nawet jeśli będziemy miały odmienne zdania. Chcę żeby była zdrowa i szczęśliwa. Zrobię wszystko w mojej mocy aby tak się stało.

Rośnij kochanie zdrowa i radosna, aby każdy nasz dzień był WYJĄTKOWY i obyśmy wszystkie problemy i smutki razem przetrwały. Mamy SIEBIE, MAMY WSZYSTKO. Rodzina to największy SKARB i wszystkim Wam kochani życzę tego spełnienia.

PS. Wiem, że wylewam tutaj masę pozytywnych i słodkich słów, ale piszę to wszystko z głębi serca. Być może ktoś będzie przysłowiowo „rzygał tęczą”. Nie zważam na to. JESTEM PO PROSTU NAJSZCZĘŚLIWSZA I NIE BOJĘ SIĘ TEGO POKAZYWAĆ 🙂

0 Comments

Reply your comment

Your email address will not be published. Required fields are marked*